Odatv gündeme getirmişti… Kocaelispor’un yuhalanan başkanına bir tepkide futbolculardan: Ofsayt bilmeyenler futbol anlatıyor

Geçtiğimiz günlerde Kocaelispor Kulübünün olağanüstü genel kurulunda başkanvekili Recep Durul yuhalana yuhalana başkanlığa seçilmişti. Zaman zaman tartışmaların yaşandığı genel kurulda tek liste halinde girilen seçimde Durul, oy çokluğuyla göreve getirildi. Recep Durul’un başkanlık seçimi öncesi kulüp adına kredi almak için kamu bankalarıyla yaptığı görüşmelerde Külliye’nin adını kullandığı, seçim sürecinde de bunu sürdürerek menfaat temin etmeye çalıştığı öne sürülmüştü. Odatv’nin gündeme getirdiği tepkiler sonrası bir tepki de Kocaelisporlu futbolcudan geldi.

Kocaelispor’da neler oluyor: ‘Külliye’ yalanıyla başkanlığa… Olaylı kongrede ‘ibra’ tartışmasıSpor

“BU YÖNETİMLE NE KADAR İLERİ GİDEBİLİRİZ”

Yönetimin yuhalanarak seçildiği Kocaelispor’da bir futbolcu yönetime adeta ateş etti. Kocaelisporlu futbolcunun “Takımımız bu yönetimle ne kadar ileriye gidebilir?” dediği öne sürüldü.

Kocaeli Gündem’in haberine göre, arkadaşları ve kalabalık bir grupla oturan yeşil siyahlı bu futbolcu yönetimle ilgili gelen sorular üzerine açmış ağzını yummuş gözünü. Kocaelisporlu pek çok yöneticinin hayatına topa dahi vurmadığını söyleyen futbolcu, takımda tek rahatsızlığı kendisinde olmadığını, futbolcuların büyük bir bölümü aynı yöneticilerden oluşan yönetim kuruluyla ilgili tedirgin olduğunu dile getirmiş.

“OFSAYT BİLMEYENLER BİZE FUTBOL ANLATIYOR”

O gün masada olan isimlerin anlattıklarına göre o futbolcu Recep Durul ve yönetimini şu ifadelerle eleştirmiş;

“Kocaelispor bir futbol şehri. Burada oynamak bir gurur meselesi. Kimsede olmayan taraftara sahibiz. Fakat en büyük sıkıntı futboldan anlamayan isimlerin futbolun içinde olması. Yönetim listesine bakıyorsunuz listede aynı yöneticiler var. Emin olun bazıları hayatında ilk defa topa bizim idmanlarımızda dokunmuştur. Daha ilginci hayatında topa dokunmayan, ofsayt bilmeyen yöneticiler bize futbol anlatıyor.

“DEĞİŞMEK ZORUNDA”

Sadece ben değil, bütün takımda bir tedirginlik havası hakim. Yeni yönetimler genel olarak futbol takımlarında heyecan yaratır. Ancak başkanımızın ve yeni yönetim kurulunun böyle bir heyecan yaratmadığı ortada. Taraftar da memnun değil yönetimden. Yeni sezonda her şeyin geçmişte olduğu gibi devam etmesini istemiyoruz. Bu yönetimle yeşil siyahlı takımımız ne kadar ileriye gidebilir merak ediyoruz. Umarım Kocaelispor için çok geç olmadan bir şeyler değişir. Değişmek de zorunda.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir