Mahsun Kırmızıgül: ‘Öldü’ haberlerinden sonra beni çok sevdiği için ağlayanlar olmuş!

Yönetmenliğini üstlendiği ‘Prestij Meselesi’ filminden sonra müzik kariyerine ağırlık veren Mahsun Kırmızıgül’ün öldüğüne dair haberler geçtiğimiz günlerde sosyal medyada paylaşılmıştı.

55 yaşındaki Kırmızıgül, bu haberlere isyan etmiş; 1998 yılında müzikseverlerle buluşturduğu ‘Yıkılmadım’ adlı parçasının sözleriyle tepki göstermişti.

“YIKILMADIM, AYAKTAYIM”

Instagram hesabından paylaşım yapan Kırmızıgül, “Sırf tık almak için sosyal medyada ‘öldü’ haberi yapmak gerçekten çok ayıp. Arkadaşlar yaşıyorum ve sağlığım da yerinde. Önümüzdeki cuma günü sahneye çıkacağım. Yıkılmadım, ayaktayım” ifadelerini kullanmıştı.

Mahsun Kırmızıgül, son olarak Anna Vissi konserini dinlemeye gitti. Dostları ile birlikte mekana gelen ünlü isim, gazetecilerin sorularını yanıtlamayı da ihmal etmedi.

“BUNU SADECE BANA YAPMAMIŞLAR”

Sosyal medyada kendisi hakkındaki “Trafik kazasında vefat etti” haberleriyle ilgili konuşan Kırmızıgül, şu ifadeleri kullandı:

Bunu sadece bana yapmamışlar. Bir çok sanatçı arkadaşımız için yapmışlar. Üzücü bir durum. Beni çok insan aradı ben de onlardan öğrendim. Tıklanma sevdasıyla yapılıyor sanırım ama bunlar yanlış şeyler.

“BAYRAM TATİLİNDE HAKKIN RAHMETİNE KAVUŞTU YAZMIŞLAR”

“Ben haberi okumadım bu arada, arayanlardan öğrendim. Videosunu izledim dedi birisi yani düşünün. ‘Bayram tatilinde hakkın rahmetine kavuştu’ falan yazmışlar. Sosyal medyada beni çok sevdiği için ağlayanlar olmuş ya!”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir